Rallye

Ročník 2016 se připravuje

Pro všechny přátele této akce mám dobrou zprávu. Finišují přípravy letošního ročníku, takže pokud všechno dobře dopadne, tak by se měl uskutečnit

v sobotu 10. září 2016

Kdo máte zájem se zúčastnit, rezervujte si tento den.

Podrobnosti k závodu včetně místa startu se včas dozvíte.

Štítky: 

Ročník 2015 je za námi

V sobotu 12. září 2015 proběhl další ročník akce „5P“, kterou familiérně zveme „Rallye“. Ani se nechce věřit tomu, že poprvé jsme takto vyjeli do terénu v roce 2001. A protože se v některých letech akce z různých důvodů nekonala, jednalo se letos o jubilejní, 10. ročník.

Štítky: 

Ročník 2016 je za námi

A je to. V sobotu 10. září 2016 proběhl 11. ročník akce „5P“, neboli „Rallye“. Letos čekalo na účastníky nemálo změn. Zatímco ještě loni jsem mohl napsat, že existuje jedna posádka, která absolvovala všechny ročníky, letos už to neplatí, neboť tito skalní účastníci tentokrát poprvé nemohli. To ovšem nebyla jediná změna a dokonce ani ta nejpodstatnější.

Štítky: 

Perný den organizátorů

Zajímá vás, jak prožili den závodu organizátoři? Jejich hlavní funkce spočívá především před vlastním závodem, kdy musí všechno vymyslet, projet, zkontrolovat, projet, zkontrolovat, objednat, připravit a nakonec znovu projet a zkontrolovat. Přesto ani oni 10. září 2016 nezaháleli.

Štítky: 

Stránky